Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Wilanów, ul. Prymasa Augusta Hlonda – 90.46 m2

  • Cena 1890614 PLN
  • Cena za m2 20900 PLN/m2
  • Powierzchnia 90.46
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 3
  • Miejscowość Warszawa
  • Dzielnica Wilanów
  • Region mazowieckie
  • Liczba pięter w budynku 4
  • Piętro 3
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, teren-zamkniety, domofon, wideofon, podjazd-dla-niepelnosprawnych

Opis

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,46 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Miasteczku Wilanów – Ostoja Wilanów przy ul. Hlonda.

To propozycja dla osób, które szukają harmonii między miejskim stylem życia a spokojem i zielenią, w otoczeniu wysokiej jakości zabudowy i dopracowanej infrastruktury.

Osiedle Ostoja Wilanów wyróżnia się kameralnym charakterem, wysokim standardem oraz dostępem do prywatnego, rozległego parku przeznaczonego wyłącznie dla mieszkańców – miejsca idealnego do odpoczynku, spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.

Rozkład mieszkania:

• przestronny salon z wydzieloną częścią kuchenną, tworzący wygodną strefę dzienną 

• dwie ustawne sypialnie 

• łazienka 

• garderoba zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania 

Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny i komfortowy, dzięki czemu mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób ceniących przestrzeń oraz wygodę na co dzień.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która znacząco podnosi komfort w cieplejszych miesiącach, oraz relatywnie niski czynsz, wpływający na korzystne koszty utrzymania.