Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki – 99.35 m2

  • Cena 2350000 PLN
  • Cena za m2 23653.75 PLN/m2
  • Powierzchnia 99.35
  • Liczba pokoi 5
  • Miejscowość Warszawa
  • Dzielnica Mokotów
  • Region mazowieckie
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, ochrona, podjazd-dla-niepelnosprawnych

Okolica , , ,

Opis

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99,35 m² położony na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. To przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal, wykonana z materiałów najwyższej jakości przez renomowaną pracownię KAEL Architekci.

Najważniejsze atuty nieruchomości

  • Ogród 220 m² – niezwykle zadbany, zaprojektowany przez architekta krajobrazu. Znajduje się tu m.in. altana grillowa, starannie dobrane rośliny, krzewy i drzewa, które tworzą prywatną, zieloną enklawę w sercu miasta.
  • Przestronna loggia 18,60 m² – z wyjściem z salonu oraz z sypialni i widokiem na ogród.
  • Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym – położone obok siebie, w wydzielonej części hali garażowej, tuż przy wejściu do klatki i windy (miejsce bez sąsiadujących aut). Dodatkowo płatne 120 000zł/2 miejsca.
  • Dwie komórki lokatorskie – o powierzchni ponad 4m², w tym samym segmencie co miejsca postojowe. Dodatkowo płatne 50 000zł/2 komórki.
  • Funkcjonalny układ – 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia z oknem, salon z wyjściem na ogród, garderoba i przestronny hol.
  • Wysokiej klasy wykończenie – naturalne forniry, dębowa podłoga, zabudowy stolarskie na wymiar, oświetlenie architektoniczne, sprzęt AGD premium.

Układ pomieszczeń