Mieszkanie na sprzedaż Stargard, , ul. Mikołaja Reja – 28.4 m2

  • Cena 239000 PLN
  • Cena za m2 8415.49 PLN/m2
  • Powierzchnia 28.4
  • Liczba pokoi 1
  • Piętro 2
  • Miejscowość Stargard
  • Region zachodniopomorskie
  • Liczba pięter w budynku 4
  • Piętro 2
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety domofon, teren-zamkniety

Opis

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie – centrum Stargardu

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,4 m², zlokalizowane na 2. piętrze w ścisłym centrum Stargardu. Lokal po generalnym remoncie – gotowy do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

Atuty nieruchomości:

– świetna lokalizacja – ścisłe centrum, blisko sklepy, komunikacja, urzędy,

– niski metraż = niskie koszty utrzymania,

– idealne pod inwestycję (wynajem) lub na start,

– mieszkanie jasne i ustawne,

– budynek zadbany.

To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego gotowego produktu pod wynajem.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz