Mieszkanie na sprzedaż Katowice, Koszutka, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego – 42.74 m2

  • Cena 669000 PLN
  • Cena za m2 15652.78 PLN/m2
  • Powierzchnia 42.74
  • Rok budowy 2021
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 1
  • Miejscowość Katowice
  • Dzielnica Koszutka
  • Region śląskie
  • Typ budynku apartamentowiec
  • Liczba pięter w budynku 11
  • Piętro 1

Opis

Do sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni 43 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w sercu Katowic (I dzielnica). To idealne miejsce dla osób ceniących życie miejskie na najwyższym poziomie!

Mieszkanie zostało starannie wykończone w podwyższonym standardzie, z użyciem materiałów najwyższej jakości, co zapewnia nie tylko estetykę, ale i funkcjonalność. Przemyślany układ wnętrza oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że przestrzeń jest zarówno elegancka, jak i komfortowa.

Ten nowoczesny apartamentowiec oferuje unikatowe strefy wspólne dla mieszkańców, w tym pralnię, klubowy pokój relaksu oraz przestrzeń coworkingową z czytelnią, idealną do pracy lub organizacji biznesowych spotkań.

To doskonała propozycja, zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Obecnie wynajmowane przez bank, co gwarantuje natychmiastowy zwrot z inwestycji oraz pewny i stabilny przychód.

Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do różnorodnych usług i atrakcji, przyciągając najemców z segmentu premium. Jest to gotowa propozycja dla inwestora poszukującego bezpiecznego i prestiżowego aktywa z natychmiastową rentownością.