Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Białołęka, ul. Sieczna – 53.76 m2

  • Cena 840000 PLN
  • Cena za m2 15625 PLN/m2
  • Powierzchnia 53.76
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 2
  • Miejscowość Warszawa
  • Dzielnica Białołęka
  • Region mazowieckie
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Piętro 2
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety domofon, teren-zamkniety

Opis

Wysoki standard, komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,76 m2 położone na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym przy ul. Siecznej 71. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i dostępne od zaraz. Wszystkie urządzenia i materiały wykorzystane w mieszkaniu są wysokiej klasy i standardzie. Idealne do zamieszkania bez nakładów finansowych. Czyste, jasne bez obciążeń i wad prawnych. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym z zabudową na wymiar i wyjściem na balkon (3,23m2), komfortowa duża łazienka z prysznicem urządzona w ponadczasowym eleganckim stylu. Mieszkanie zostało urządzone i zaprojektowane z myślą o wygodzie, stylu i praktycznym wykorzystaniu przestrzeni. Bardzo dobry układ funkcjonalny, który sprawdzi się zarówno dla rodziny jak i ewentualna inwestycja. W salonie i sypialniach na podłodze deska z drewna palisander, olejowana. Aneks kuchenny w zabudowie na wymiar z oświetleniem LED, wyposażony w piekarnik, mikrofalówkę, płytę kuchenną, zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, okap, radio. W przedpokoju duża szafa na wymiar z oświetleniem LED.

Opis pomieszczeń:

Sypialnia: 13,5 m2

Sypialnia około: 7,5 m2

Salon ponad: 16 m2+Kuchnia: 6 m2 razem salon z aneksem około: 23 m2