Mieszkanie na sprzedaż Poznań, , ul. Zygmunta Wojciechowskiego – 57 m2

  • Cena 690000 PLN
  • Cena za m2 12105.26 PLN/m2
  • Powierzchnia 57
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 8
  • Miejscowość Poznań
  • Region wielkopolskie
  • Liczba pięter w budynku 8
  • Piętro 8
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, domofon, wideofon

Opis

Sprzedam apartament 3 pokojowy w inwestycji firmy Robyg – Początek Piątkowo w Poznaniu , w stanie deweloperskim na ostatnim 8 piętrze

Bardzo wysoki standard budynku. Lobby z ochroną. Prywatna siłownia dla mieszkańców wielkości 80 m2 wyposażona w wysokiej jakości sprzęt

Miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40000, komórka 5000

Cena mieszkania 690 000.

Budynek oddany do użytkowania w 2024 r.

Doskonała lokalizacja:

4 km do centrum

1 min. spacerem do przystanku autobusowego

7 min. spacerem do przystanku tramwajowego („Pestka”)

CH Poznań Plaza (7 min. spacerem)

Ważne punkty:

żabka (na parterze budynku)

biedronka (3 min. spacerem)

piekarnia (2 min. spacerem)

Oferta Bezpośrednia

Nie współpracuję z pośrednikami!

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz