Mieszkanie na sprzedaż Września, , ul. Legii Wrzesińskiej – 63.8 m2

  • Cena 385000 PLN
  • Cena za m2 6034.48 PLN/m2
  • Powierzchnia 63.8
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 1
  • Miejscowość Września
  • Region wielkopolskie
  • Liczba pięter w budynku 3
  • Piętro 1
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety ochrona, domofon

Opis

Oferuję na sprzedaż wygodne, trzypokojowe mieszkanie w centrum Wrześni!

Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum miasta – wychodząc z osiedla w jedną stronę jesteśmy przy starostwie, przedszkolu i „deptaku”, a w drugą stronę po przejściu przez jezdnię przy szkole i w parku, a dalej na terenach spacerowych nad Wrześnicą.

Szkoła podstawowa 5 min, przedszkole 3 min, jedno liceum 8 min, drugie 10 min, kościół 3 min, poczta 5 min i oczywiście sklepy, place zabaw również blisko.

Mieszkanie składa się z:

trzech osobnych pokoi,

– kuchni,

– łazienki oraz

– WC.

Do mieszkania przynależy również loggia („balkon” w bryle budynku).

Treść tego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy Kodeks Cywilny. Zawarte w ogłoszeniu informacje mogą wymagać weryfikacji.

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz