Mieszkanie na sprzedaż Wiślica, , ul. Północna – 33.3 m2

  • Cena 330000 PLN
  • Cena za m2 9909.91 PLN/m2
  • Powierzchnia 33.3
  • Liczba pokoi 2
  • Miejscowość Wiślica
  • Region śląskie
  • Liczba pięter w budynku 2
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety teren-zamkniety, patio, domofon

Okolica , , ,

Opis

NA SPRZEDAŻ 9 MIESZKANIANA NA ULICY PÓŁNOCNEJ

Mieszkania zlokalizowane są w pięknym miejscu z widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego. Panuje tam cisza i spokój z dala od zgiełku miasta. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, spacerowe, a także okoliczne lasy. Osiedle przy ul. Północnej to kompleks 4 budynków, w których znajduje się po 9 mieszkań. Zlokalizowane są w cichej i słonecznej okolicy. Mieszkania na parterze posiadają tarasy, na I piętrze balkon oraz taras, a na poddaszu balkony. W budynku wyznaczono części wspólne na rowery, wózki itp. Każde mieszkanie posiada w cenie miejsce parkingowe oraz dodatkowe miejsca dla gości.

MIESZKANIE „1” i „3” Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 49,18 m2 w CENIE: 429 000,00 zł. [PARTER]

Rozkład pomieszczeń:

* kuchnia

* 2 pokoje

* łazienka z wc

* przedpokój

MIESZKANIE „2”, „5” i „8” Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 33,20 m2 w CENIE: 330 000,00 zł. [PARTER/ I PIĘTRO/ PODDASZE]

Rozkład pomieszczeń:

* kuchnia

* 2 pokoje

* łazienka z wc

* przedpokój

MIESZKANIE „4” i „6” Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,95 m2 w CENIE: 469 000,00 zł. [1 PIĘTRO]

Rozkład pomieszczeń:

* kuchnia

* 3 pokoje

* łazienka z wc

* przedpokój

MIESZKANIE „7” i „9” Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,00 m2 po podłodze 56,00 m2 w CENIE: 409 000,00 zł. [PODDASZE]