Mieszkanie na sprzedaż Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka – 54.43 m2

  • Cena 823500 PLN
  • Cena za m2 15129.52 PLN/m2
  • Powierzchnia 54.43
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 1
  • Miejscowość Poznań
  • Dzielnica Starołęka-Minikowo-Marlewo
  • Region wielkopolskie
  • Liczba pięter w budynku 5
  • Piętro 1
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, domofon

Okolica , , ,

Opis

**osiedle nad Wartą/ tereny zielone/ do zamieszkania/ hala / bez PCC**

Poszukujesz swojego wymarzonego M? Zapraszam do zapoznania się z pięknym i funkcjonalnym mieszkaniem, wyposażonymgotowym do wprowadzenia od zaraz. Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m², idealnie łączące styl i komfort. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze bloku z 2025 roku do którego przynależy duży 10m2 balkon.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduję się na poznańskiej Starołęce, tuż przy samej Warcie, a dokładnie przy ul. Starołęckiej 34, dzięki czemu w najbliższej odległości mają Państwo dostęp do:

· Komunikacji miejskiej tj. tramwaj i autobus (200m)

· „Żabki”

· „Biedronki”/ Biedronki / Lidla

· ryneczku

· Szkół oraz przedszkoli

· Terenów zielonych, rekreacyjnych, które świetnie się sprawdzą na długie spacery oraz aktywność na świeżym powietrzu – tylko 10′ spacerem do Lasu Dębińskiego

WNĘTRZE I UKŁAD MIESZKANIA:

Mieszkanie ma przemyślany i funkcjonalny układ, który zapewnia komfort i wygodę:

· jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na przestronny balkon

· dwie ustawne sypialnie – jedna z nich świetnie się sprawdzi na pokój dla dziecka lub biuro

· elegancką łazienkę – z zabudową meblowąwanną z parawanem oraz armaturą

· dodatkową bardzo dużą szafę w korytarzu

· trójstronna ekspozycja okien: południe, zachód oraz północ co czynni iż mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone

DODATKOWE UDOGODNIENIA:

· duży balkon – idealne miejsce do napicia się porannej kawy w promieniach słońca

· klimatyzacja

· miejsce w hali garażowej – bezpieczeństwo i wygoda

· wysoki standard wykończenia – mieszkanie urządzone ze smakiem i dbałością o każdy detal wykończenia

· gotowe do zamieszkania – nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych

To mieszkanie to idealne rozwiązanie dla rodzinypar lub osób cieniących sobie komfort i styl!

cena mieszkania: 823.500 zł + 43.500 zł (miejsce w hali garażowej) = 867.000 zł

  • BRAK PODATKU PCC !
  • SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA !

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Dominik

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz