Mieszkanie na sprzedaż Dąbrowa Górnicza, Zielona, ul. Robotnicza – 33 m2

  • Cena 160000 PLN
  • Cena za m2 4848.48 PLN/m2
  • Powierzchnia 33
  • Liczba pokoi 1
  • Piętro 1
  • Miejscowość Dąbrowa Górnicza
  • Dzielnica Zielona
  • Region śląskie
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Piętro 1
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, teren-zamkniety, ochrona, domofon, wideofon

Okolica , , ,

Opis

Do sprzedania mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej na ul Robotniczej.

Mieszkanie o powierzchni 33m². Salon z przechodnią kuchnią z podwieszanymi sufitami na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy.

Do mieszkania przynależy komórka

Czynsz w wysokości ok 300 zł z funduszem remontowym, eksploatacją oraz zarządem.

MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA –

Okna PCV, na chwile obecną ogrzewanie z pieca węglowego oraz klimatyzacja. Do budynków planowane jest podłączenie instalacji gazowej i centralnego ogrzewania.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA

155 TYŚ ZŁ do negocjacji.

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz