Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, ul. Czapelska – 90 m2

  • Cena 1299000 PLN
  • Cena za m2 14433.33 PLN/m2
  • Powierzchnia 90
  • Rok budowy 2001
  • Liczba pokoi 4
  • Piętro 4
  • Miejscowość Warszawa
  • Dzielnica Praga-Południe
  • Region mazowieckie
  • Wolne od 2026-05-02
  • Typ budynku dom wielorodzinny
  • Materiał cegla
  • Liczba pięter w budynku 6
  • Piętro 4
  • Stan mieszkania dobry
  • Stan kuchni dobry
  • Stan łazienki dobry
  • Usytowanie wzgl. stron świata wschodnie, poludniowe
  • Powierzchnia dodatkowa balkon, loggia
  • Garaż/Miejsce parkingowe parking podziemny
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, podjazd-dla-niepelnosprawnych, patio, domofon, teren-zamkniety

Okolica , , ,

Opis

Przyjemne, słoneczne i ciche mieszkanie do zamieszkania, w 6-piętrowym budynku z 2001 roku (2 windy i garaż podziemny pod budynkiem). Księga wieczysta, do mieszkania przydzielone jest w dokumencie notarialnym konkretne miejsce postojowe.

Szczegółowy opis mieszkania:

IV piętro na końcu korytarza, okna wychodzą na osiedle a nie na ulicę.

Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny, praktyczny i wygodny rozkład pomieszczeń oraz dużą, zabudowaną i oszkloną logię zbliżoną do kwadratu ok. 6 m2 (jedna część oszklona otwiera się jak okno). Poza tym w mieszkaniu znajdują się:

─    kuchnia z oknem wychodzącym na przeszkloną logię, z pełnym wyposażeniem sprzętami AGD o średnim stopniu zużycia.

─    2 małe łazienki ( oprócz umywalki i szafek, w jednej jest tylko wanna a w drugiej sedes i prysznic oraz miejsce na pralkę; łazienki oprócz grzejników mają elektryczne ogrzewanie podłogowe.